doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Yeşilyurt AVM’de

cumhuriyet-coskusu-yesılyurt-avmde
Daha Fazla Göster

Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Yeşilyurt AVM’de  Samsun’da Yeşilyurt AVM, Cumhuriyet’in kuruluşunun 98. yıldönümünü gerçekleştireceği bir dizi etkinlik ve konserlerle coşku içinde kutlayacak.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yılda dolu dolu etkinlik ve konser programı hazırladı.

CUMHURİYET KONSERLERİ VE BANDO
Milli bayramlara verdiği önemle vatandaşlara her defasında bayram coşkusu yaşatan Yeşilyurt AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bir dizi etkinlik ve konser programı Samsunlularla buluşturacak. Bu kapsamda ilk olarak saat 14.00-15.00 arası alışveriş merkezinin Fart food katında Atakent Final Fen ve Anadolu Lisesi 29 Ekim Cumhuriyet Konseri verecek ardından, Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi Cumhuriyet Kaadınları Bandosu vatandaşlarla buluşacak. Dolu dolu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programında Yeşilyurt AVM otopark alanında gerçekleşecek konser programında halk müziği sanatçısı Sevcan Orhan, genç sanatçı Taylan Bayri ve DJ Selo Samsunlulara unutulmaz bir gece yaşatacak.

VATANDAŞLARA DAVET
AVM’den yapılan açıklamada, “Cumhuriyetimizin 98. yılını coşkuyla kutlamak için sizleri bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir