TEKNOFEST Karadeniz programı kapsamında 3 Eylül tarihinde Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gerçekleştirilecek mitingde vatandaşlara seslenecek

SAMSUN'DA VATANDAŞLARA SESLENECEK

AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, TEKNOFEST Karadeniz programı kapsamında 3 Eylül'de Samsun'a gelerek, gerçekleştirilecek mitingde vatandaşlara sesleneceğini açıkladı.

Başkan Aksu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Eylül Cumartesi günü Samsun'a geleceğini açıkladı. Erdoğan'ın ziyareti ile meşale şehir Samsun'un tarihi günlerinden birini bir kez daha yaşayacağını ifade eden Başkan Aksu, "Cumhurbaşkanımız, Samsun ziyaretinde gerçekleştireceğimiz mitingimizde vatandaşlarımıza hitap edecek, hem de TEKNOFEST'e katılacak. Biliyoruz, Samsun, Cumhurbaşkanımızı büyük bir özlemle bekliyor" dedi.

"EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ"

"Hemşerilerimizin çok büyük sevgi hissettiği, destek verdiği Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız" diyen Başkan Aksu, "Hazırlıklarımıza başladık. Mitingimizi coşku ve heyecan içerisinde gerçekleştireceğiz. Şunu özellikle bir kez daha vurgulamak istiyorum. Cumhurbaşkanımız şehrimize çok büyük değer ve önem veriyor. 20 yıldır şehrimize yapılan hizmetler, yatırımlar bu değeri, sevgiyi açıkça gösteriyor. Hemşerilerimiz ile arasında çok kuvvetli sevgi bağı var. Bunu her daim oy destekleriyle göstermiştir. Türkiye olarak 2023'e çok kararlı şekilde yürüyoruz. Bu yolda en büyük destekçimiz olan milletimiz ile omuz omuza, gönül gönüleyiz. 3 Eylül Cumartesi günü de liderimizi coşku içerisinde tarihi bir şeklde karşılayacağız" ifadelerini kullandı.

Terme'den KPSS adaylarına ücretsiz ulaşım desteği Terme'den KPSS adaylarına ücretsiz ulaşım desteği

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.