doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan’dan Roma’da! “Görüşmeler Olumlu Geçti”

cigdem-karaaslan-romada-manset-son-0111-son
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan’dan Roma’da! “Görüşmeler Olumlu Geçti” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, G-20 Liderler Zirvesi’nde iklim değişikliği ile mücadele konusunda görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında beraberindeki heyetle birlikte Roma’ya giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan G-20 Liderler Zirvesi’nde iklim değişikliği konusunda vurgu yapıldığını ve görüşmelerin olumlu geçtiğini ifade etti.

WhatsApp Image 2021 11 01 at 16.52.23 1 Foto Galeri

KANDEMİR VE İNAN DA EŞLİK ETTİ

AK Partili Karaaslan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ile birlikte çektirdiği fotoğraf karelerini paylaştı.

WhatsApp Image 2021 11 01 at 16.52.21 Foto Galeri

“G-20 ZİRVESİ HAYIRLI OLSUN”

Karaaslan paylaşımında, şu ifadelere yer verdi: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında heyet olarak geldiğimiz ve verimli görüşmeler gerçekleştirdiğimiz Roma’dan ayrılıyoruz. İklim değişikliği ile mücadele ve salgın sonrası ekonomik toparlanmayı kapsayan yoğun bir gündemle gerçekleşen G-20 Liderler Zirvesi hayırlı olsun.”

WhatsApp Image 2021 11 01 at 16.52.23 Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir