Çiğdem Karaaslan'dan Kadir Gecesi Mesajı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Kadir Gecesi' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Samsun'da Polis Şüpheli Aracın Peşine Düştü! İşte Böyle Yakandılar! Samsun'da Polis Şüpheli Aracın Peşine Düştü! İşte Böyle Yakandılar!

Çiğdem Karaaslan Kadir Gecesi ile ilgili açıklamasında, "Bu gecede yapılacak duaların milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlığın huzur ve esenliğine vesile olmasını niyaz ediyorum" dedi.

WhatsApp Image 2022-04-26 at 15.46.47.jpeg

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yayımladığı mesajda şunları dile getirdi.

"Gönül şehirlerimize güzellikler getiren on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e veda etmeye hazırlanırken bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen Kadir Gecesi’ne erişmenin sevincini yaşıyoruz. Bu gecede yapılacak duaların milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlığın huzur ve esenliğine vesile olmasını niyaz ediyor, mazlum coğrafyalarda yaşanan zulmün bir an önce sona ermesini diliyoruz. İsrail’in, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya ve insanlığın kadim şehri Kudüs’e yönelik barbarca tavrını ve mütecaviz eylemlerini şiddetli şekilde kınıyor, Türkiye olarak daima Filistin’in yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. İdrak ve ihya edeceğimiz Leyle-i Kadir’in selametinin aziz milletimizi, mazlum coğrafyaları ve tüm insanlığı kuşatmasını Yüce Mevla’mdan niyaz ediyor; sağlık içinde Ramazan Bayramı’na ulaşmamızı diliyorum."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.