Çiğdem Karaaslan’dan Ekonomi Mesajı: Güçlenmeye Devam

Çiğdem Karaaslan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çiğdem Karaaslan’dan Ekonomi Mesajı: Güçlenmeye Devam AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, sürdürebilir ekonomik büyümenin en önemli dinamiğinin güven ve istikrar olduğunu söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un Türkiye ekonomisin yılın ilk çeyreğinde yüzde 7 büyüdüğünü belirtmesi üzerine, “algının olumsuzluklarına rağmen yılın ilk çeyreğinde yüzde 7 büyüyen Türkiye, güçlenmeye devam ediyor” dedi.

GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un sosyal medya hesabından yaptığı, “Sevindirici bir gelişme. İhracatımız, büyümenin lokomotifi olmaya devam ediyor. Ülkemiz 2021 yılı ilk çeyreğinde yüzde 7 büyüdü. Net mal ve hizmet ihracatımız bu büyümeye yüzde 1,1 katkı verdi. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” paylaşımıyla ilgili açıklamalarda bulunan Karaaslan, “Sürdürülebilir ekonomik büyümenin en önemli dinamiği güven ve istikrardır. Sağlam temellere dayanan ekonomimiz ile salgının olumsuzluklarına rağmen yılın ilk çeyreğinde yüzde 7 büyüyen Türkiye, güçlenmeye devam ediyor” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir