doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan, Türk Konseyi Zirvesi’nde Erdoğan’a Eşlik Etti

karaaslan-erdogana-eslik-etti-1211
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan, Türk Konseyi Zirvesi’nde Erdoğan’a Eşlik Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Türk Konseyi 8. Zirvesi’ne katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte, Türk Konseyi 8. Zirvesi’ne katıldı

WhatsApp Image 2021 11 12 at 19.24.15 1 Ana Manşet

ÖZGÜRLÜKLER ADASI’NDA YAPILDI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Demokrasi Ve Özgürlükler Adası’nda düzenlenen Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) Devlet Başkanları 8. Zirvesi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşlik etti.

DEVLET BAŞKANLARI KATILDI

“Dijital Çağda Yeşil Teknolojiler ve Akıllı Şehirler” temasıyla düzenlenen zirveye, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Türkmenistan Cumhurbaşkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, Macaristan Başbakanı Viktor Orban ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev de katıldı.

WhatsApp Image 2021 11 12 at 19.24.16 Ana Manşet

‘KADİM GEÇMİŞ, ORTAK VİZYON’

Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kadim geçmiş, ortak vizyon, güçlü gelecek… Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen Türk Konseyi 8. Zirvesi ülkemiz ve Türk dünyası için hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 11 12 at 19.24.15 Ana Manşet

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir