AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Salda Gölü bataklığa dönüştü” iddialarını ortaya atanlara sert çıktı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Salda’nın yerini bile bilmeyenler, şimdi algı oluşturmaya çalışıyor" diyerek tepkisini dile getirdi.

Aralarında Samsun da var! Sarallar suç örgütüne 13 ilde operasyon Aralarında Samsun da var! Sarallar suç örgütüne 13 ilde operasyon

TEPKİSİNİ DİLE GETİRDİ

Son günlerde “Salda Gölü bataklığa dönüştü” iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Karaaslan, "Gölün kıyısına kadar araçlar park edilirken, çadırlarla, barakalarla alan işgal edilmişken, kısacası kaderine terk edilmişken; Salda’nın yerini bile bilmeyenler, koruma altına alındığında adını ilk kez öğrenenler, şimdi algı oluşturmaya çalışıyor" dedi.

'SALDA EMİN ELLERDE'

İddiaları ortaya atanlarla ilgili tepkisini dile getiren Karaaslan şunları söyledi: "Dokunmasaydınız diyorlar. Ama sizler asırlık çınarlar kesilirken sessiz kalanlarsınız. 132 bin 500 ağacı istanbul’a kazandıracak projeye karşı çıkanlarsınız. Ötesi beklenemez… Siz de merak etmeyin, Salda emin ellerde."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN