Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından bir firmaya ihale edilen Anakent İş Merkezi'nin yıkımı sürüyor. Biraraya gelen çevredeki esnaf, Anakent İş Merkezi'nin yıkım işlemleriyle ilgili yaşanan duruma tepki göstererek, yetkililere çağrıda bulundu. CHP Parti Meclisi Üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu da esnafa destek amaçlı ziyarette bulunarak, sorunlarını dinledi. 

"ACİL BİR ŞEY YAPILMASI GEREKİYOR"

Hancıoğlu, "Burda bir banka şubesi var. Şube çalışanlarının can güvenliğini riske atmamak için şubesini geçici olarak başka yerde devam ediyor. Artık vatandaş kendi kendine önlem alıyor. Burda önlem alınmadan, yıktılar. Bu konuda acil bir şeyler yapılması gerekiyor. Bu gerçekten çok büyük bir sorun. Hem burdaki esnaf çok  mağdur hem de yıkım aşamasında çok basitmiş gibi bir yıkım yapıyorlar. Profesyonel değil. Samsun'un bürokratları, siyasileri herkesin bu konuya dikkat etmesi gerekiyor" dedi. 

Samsun'da depremle ilgili provokatif paylaşım yapan 3 kişiye adli işlem! Samsun'da depremle ilgili provokatif paylaşım yapan 3 kişiye adli işlem!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.