Kuzey Afrika tozları Samsun’a geliyor! Tarih verildi Kuzey Afrika tozları Samsun’a geliyor! Tarih verildi

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim çalışmalarını ara vermeden yoğun bir tempoda sürdürüyor.

ÖNCÜ, SALIPAZARI'NDA SKM AÇILIŞINA KATILDI

Salıpazarı ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışına katılan Öncü, “Parti teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımız, ilçe adaylarımız ve partililerimizle birlikte yorulmak bilmeden, bıkmadan, usanmadan, uzanabildiğimiz kadar uzaklara uzanmaya, kucaklayabildiğimiz kadar insanı kucaklamaya ve ellerini sıkabildiğimiz kadar insana ulaşmaya, dertlerini dinlemeye, projelerimizi anlatmaya, çözüm önerilerimizi sıralamaya devam ediyoruz” dedi.

"ÖNCELİĞİMİZ SAMSUN VE 17 İLÇE"

Cevat Öncü, önceliklerinin Samsun olduğunu ifade ederek, “Biz diyoruz ki önceliğimiz Samsun ve 17 ilçedir. Biz diyoruz ki, 17 ilçemizle birlikte Samsun hak ettiği değeri almalıdır. Salıpazarı’nın çok kıymetli kestane balı olduğunu biliyoruz. Bu balı Türkiye'ye, dünyaya tanıtmak için gerekli adımları atacağız. Kestane balı yetiştiriciliğine gerekli teşvikleri vereceğiz” diye konuştu.

"HİZMET İÇİN TALİBİZ"

Salıpazarı ilçesinde vatandaşlardan destek isteyen Öncü, “2 aylık saha çalışmalarımızda görüyoruz, inanın görüyoruz. Çok güzel ve olumlu geri dönüşler alıyoruz. Partiler bu işlerde araçtır, asolan hizmettir. Kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsak ona destek olmamız lazım. Herkesin oyuna talibiz. Samsun ve Salıpazarı genelinde ılıman bir siyasi iklime ihtiyaç olduğunu görüyoruz. Bunu siz de görüyorsunuz, kimseyi ötekileştirmeden kimseyi oradan, buradan, onlar, bunlar, şunlar demeden herkesi kucaklayan belediye başkanı olmaya talibiz. Hizmet için talibiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.