doğa

samsunsurucukursu

5s

izosam


CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel’den Samsunspor Çağrısı

fatih türkel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel’den Samsunspor Çağrısı CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsunspor için tek yürek olmaya davet ederek, siyasilerin ve vatandaşların TFF’ye ortak tavır sergilemesi gerektiğini söyledi

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsunspor’a desteğinin tam olduğunu belirterek, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşları kısıtlı da olsa Play-Off maçlarının seyircili oynaması için Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Hakem Kurulu’a çağrıda bulunmaya davet etti.

“SAMSUNSPOR BİR İMAJDIR”

“Samsun’un en büyük ve onurlu markası Atatürk armalı Samsunspor’umuzdur” diyen Başkan Türkel, “Samsunspor sadece bir kulüp değil bir imajdır, şehrimizin markasıdır, Samsun’un dünyaya açılacak yüzüdür. Samsunspor bu şehrin bütün kutuplaşmalarını ortadan kaldıracak Samsun’un çimentosunu oluşturan birleştirici gücüdür. Samsunspor’umuz ve Kulüp Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım süper lig yolunda büyük mücadeleler vermekte ve bu zorlu yolda bir sürü haksızlığa uğrayarak Samsunspor ve Samsun için can siper hane emek vermektedir” ifadelerini kullandı.

“ORTAK TAVIR KOYALIM”

Kırmızı-Beyazlılara destek olma adına birliktelik çağrısında bulunan Başkan Türkel,” Şehrimizin ekmeğini yemiş suyunu içmiş tüm Samsun’luları, siyasi partilerimizin tüm il ve ilçe başkanlarını, Samsun’un Milletvekillerini, başta Büyükşehir olmak üzere tüm belediye başkanlarını, demokratik kitle örgütlerinin ve derneklerimizin temsilcilerini tek yürek olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Merkez Hakem Kurulu’na çağrıda bulunmaya; temiz ve adil bir futbol ligi için adil tutum talep etmeye,1. Lig Play-Off Final maçlarının kısıtlı da olsa seyircili oynanması ile ilgili tüm mecradan çağrı yapmaya, Samsunspor’umuzun kader maçında 12’nci güç olarak takımımızla taraftarını buluşturmak için tavır koymaya davet ediyoruz” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir