doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey izosam bilgi

Çarşambaspor Gençlere Önem Veriyor

Çarşambaspor Gençlere Önem Veriyor
Daha Fazla Göster

Çarşambaspor Gençlere Önem Veriyor Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, gençlere önem verilmesi gerektiğini ve yeni sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirtti

WhatsApp Image 2021 08 10 at 15.33.10 Spor

4 HAZIRLIK MAÇI OLACAK

Yeşil – Beyazlı takımın Afyon kampına gittiğini belirten başkan Yıldırım, “Afyon kampımızda 4 hazırlık maçı yapacağız. Bir değişiklik olmazsa ilk hazırlık maçımızı 14 Ağustos’ta gerçekleştireceğiz. 24 Ağustos tarihinde takımımız Çarşamba’ya gelerek Şile maçının hazırlıklarına devam edecek. Geçen seneye göre daha kaliteli tecrübeli oyuncuları kadromuza kattık. İskelet kadromuzu kurmaya çalıştık” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 10 at 15.33.09 Spor

GENÇLERE ÖNEM VERMELİYİZ

Futbolcular ile ilgili konuşan Yıldırım, “Gençlerimize şans vermeliyiz. Eğer şans vermezsek Çarşambamızın geleceğini kurtarmış olamayız. Geçen seneden Hasan , Fırat, Cihat stoperden Aykut, kaptanımız Oğuz, Abdulsamet, Metehan, Kemal ile yollara devam ediyoruz. Şu ana kadar 5 oyuncu ile anlaştık. Yine transfer edeceğimiz genç futbolcular var. Ama kampın durumuna göre bakacağız” diye konuştu.

YALNIZ BIRAKILMAMALI

Ligi bilerek, tecrübeli bir şekilde yeni sezona başlayacaklarını ve iş insanlarının, şehrin, taraftarın da takımı yalnız bırakmamasının altını çizen Yıldırım, “Geçen seneye göre daha çok tecrübeliyiz. Bu ligi tanımış olduk. Biz hep başarıyı hedefleyen bir kulüptük hala öyle ama şehrinde özverili olup takımına sahip çıkmasını istiyoruz. Onların desteği ile bu ligden bir üst lige çıkacağımızı düşünüyorum” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir