banner1313

banner1300

banner1334

Kazım Yılmaz'dan seferberlik çağrısı

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, "İstihdam Seferberliği 2019" programına tam destek verdiklerini ifade ederek, iş dünyasına bu seferberliğe katılım çağrısında bulundu

ÇARŞAMBA 14.03.2019, 17:17 25.03.2019, 13:43

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başlattığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) uhdesinde yürütülen "İstihdam Seferberliği 2019" programına tam destek verdiklerini ifade ederek, iş dünyasına da bu seferberliğe katılım çağrısında bulundu.

TARİHİ FIRSAT
Yılmaz, 'Burası Türkiye Burada İş Var' kampanyasına yoğun ilgi gösterildiğini ifade ederek, Çarşamba Ticaret Borsası olarak, tüm imkanlarını istihdam seferberliği için harekete geçirdiklerini vurguladı. 


İstihdam seferberliği ile özelikle genç nüfusun iş gücüne katılımının sağlanmasının hedeflendiğini belirten Yılmaz,  "İstihdam seferberliğiyle ekonomimizin gücü olacak. İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında, nisan ayı sonuna kadar ilave her istihdam için, devlet tarafından ücret, vergi ve SGK primi gibi konularda sağlanacak destek, tarihte eşi benzeri görülmemiş bir fırsattır. Bütün üyelerimizi bu fırsattan yararlanarak, seferberliğe katılmaya davet ediyorum" dedi.

Mert Volkan GÜN

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!