Canik Belediyesi, Gençlerin bilim ve teknoloji alanına olan ilgilerini arttırmak için, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel hediye çekilişi gerçekleştiriyor.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'NA ÖZEL ÇEKİLİŞ

Canik Belediyesi, TEKNOFEST Karadeniz için düzenlediği hediye çekiliş programının bir yenisini daha yapıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel düzenlenen çekiliş programıyla birçok farklı hediye sahiplerini bulacak.
Hediyelerin özel olarak hazırlandığını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Gençlerimizin bilim ve teknoloji alanına olan ilgilerini arttırmayı hedefleyerek TEKNOFEST KARADENİZ için düzenlediğimiz hediye çekilişi serisine bir yenisini daha ekledik. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel gerçekleştirdiğimiz çekilişle katılımcılar için özel olarak hazırladığımız hediyeler sosyal medya hesaplarımız üzerinden düzenlenen çekiliş programı ile katılımcılara hediye edeceğiz” dedi.

CANİK KEŞİF KAMPÜSÜ NE ZAMAN AÇILIYOR?

30 Ağustos ve 4 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST KARADENİZ hazırlıklarının ilçede tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “TEKNOFEST KARADENİZ kapsamında ilçemizde gerçekleştirdiğimiz projeler ve faaliyetlerle bölgemizde örnek çalışmalara imza attık. Şehrimizde düzenlenecek TEKNOFEST KARADENİZ hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Uygulama alanları, laboratuvarları ve atölyeleri ile gençlerimizin bilim ve teknoloji alanında kendilerini geliştirebileceği, eğitim alacağı Canik Bilim Kampüsümüzün açılışını TEKNOFEST KARADENİZ'de gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

BAŞVURULAR SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPILACAK

Canik Belediyesi tarafından TEKNOFEST KARADENİZ çekiliş serisi kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak düzenlenen hediye çekilişi ile bir adet oyuncu koltuğu, on adet ahşap yap-boz ve on adet telefon tablet standı hediye edecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak düzenlenen hediye çekilişine 30 Ağustos 2022 tarihine kadar Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapılabilecek.

LÖSEV Samsun gönüllere dokundu LÖSEV Samsun gönüllere dokundu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.