Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Tüm ekiplerimizle sahada vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz” dedi

Canik Belediyesi ekipleri ilçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kurban Bayramı’nda görev başında olan Canik Belediyesi ekipleri, bayram sonrası çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Samsun haber: Mahalleli tehlike altında! "Çarşamba Ovası yok olacak" Samsun haber: Mahalleli tehlike altında! "Çarşamba Ovası yok olacak"

TİTİZLİKLE SÜRÜYOR

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin cadde ve sokaklarında temizlik çalışmaları büyük bir titizlikle devam ediyor.  Çöp konteynerlerinin temizlik ve bakım çalışmaları sürdüren ekipler Dereler Mahallesi’nde kurulan Canlı Hayvan Pazarı’nda temizleme ve kireçleme çalışmalarını tamamlandı. 

SEMT PAZARLARINA DENETİM

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı sonrasında ilçede kurulan semt pazarlarında denetim faaliyetlerine devam ediyor. İlçe halkının huzurlu ve güvenli alışveriş yapması adına pazarlarda hijyen, fiyat etiketi ve gramaj kontrolleri gerçekleştirildi. 

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin belirli noktalarına kurulan mama ve su ünitelerinin Kurban Bayramı tatili boyunca bakımı ve dolumu gerçekleştirildi. Sağlık sorunu yaşayan hayvanlara, gelen ihbarlar üzerine veteriner hekimler tarafından müdahale edildi.

'ARALIKSIZ ÇALIŞIYORUZ'

Canik Belediyesi ekiplerinin ilçenin tüm cadde ve sokaklarında çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Ekiplerimiz ilçemizin tüm mahallelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kurban Bayramı ve sonrasında Canlı Hayvan Pazarı’nın kontrolleri ve temizliği ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi. İlçemizin cadde ve sokaklarında temizlik çalışmaları devam ederken çöp konteynerlerinin düzenli olarak temizlik ve bakımı yapılıyor. Can dostlarımız için kurulan mama ve su ünitelerinin bakımı ve dolumu rutin olarak gerçekleştiriliyor.  Tüm ekiplerimizle sahada vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.