Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşın sağlığı için günün her saati denetimlerini sürdürüyor

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki fırınlara ve gıda ürünlerinin satışı yapılan işletmelere virüsten korunmaya yönelik sıkı denetimlerine ara vermeden devam ediyor. 

BÜYÜK HASSASİYET 

İlçede 'Canik'te sizin için varız' sloganıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Zabıta Müdürlüğü ekipleri hizmet kalitesini artırmak için günün her saati denetim yapıyor. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Halk sağlığı konusunda büyük bir hassasiyet gösteren ekiplerimiz düzenli olarak fırınlarda fiyat, gramaj ve hijyen kontrollerini gerçekleştirmektedir" ifadelerine yer verildi. 

KONTROLLER YAPILIYOR

Samsun haber: İMO Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak: "Samsun Deprem Master Planı için işbirliği bekliyoruz" Samsun haber: İMO Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak: "Samsun Deprem Master Planı için işbirliği bekliyoruz"

Vatandaşın sağlığını ve güvenliğini önemsediklerini belirten Canik Belediyesi Gıda Mühendisi Tuğçe Coşkun, "Vatandaşlarımızım güvenliği için fırınlarımızda ilaçlama belgeleri ekmek gramaj ve fiyatları ile ekmeğin hijyenik ortamlarda üretilip üretilmediği kontrol edilmektedir" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.