Samsun'da, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 40 gün boyunca sabah ve yatsı namazı için camiye giden 7-14 yaş grubu tüm çocuklara bisiklet hediye edeceklerini açıkladı.

SANDIKÇI ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçedeki çocuklarla sabah namazında bir araya geldi. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Gaziosmanpaşa Mahallesi Merkez Camisi’nde kılınan namazın ardından çocuklarla sohbet etti.
Sabah namazının ardından çocuklarla sohbet eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımızın camiye gelirken yüzlerindeki sevinci görmek, onlarla beraber namaz kılmak, dua etmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Sabahın seherinde camilerimizi şenlendiren yavrularımızla bizleri buluşturan Rabbimize hamdolsun” dedi.

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan partililere tavsiye Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'dan partililere tavsiye

BİSİKLET HEDİYESİNİ HATIRLATTI

Çocukları aileleriyle birlikte camide görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kırk gün boyunca sabah ve yatsı namazını camide kılan çocukların Canik Belediyesi tarafından bisikletle ödüllendirileceğini hatırlattı. 

"HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM"

Sandıkçı, “Canik Belediyemiz ve İlçe Müftülüğümüz iş birliğiyle ilçedeki çocuklarımızı camilerle buluşturuyoruz. 40 gün boyunca sabah ve yatsı namazı için camiye giden 7-14 yaş grubu tüm çocuklara bisiklet hediye ediyoruz. Başlattığımız bu projenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.
Başkan Sandıkçı, cami çıkışında çocuklarla çorba içti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.