banner1320

Canik’e haciz şoku

Canik Belediyesi'den alacağı olduğu iddia edilen Park Kent Mobilyaları A.Ş. yetkilileri, vekil avukatları aracılığıyla icra işlemi başlattı. Avukat ve icra memurlarının dün sabah erken saatlerde belediyeye gelmesiyle birlikte haciz şoku yaşandı

banner1314

Canik Belediyesi'nden yaklaşık 100 bin lira alacağı bulunan Park Kent Mobilyaları A.Ş'nin avukatları, konuyu yargıya taşıdı. Dün sabah söz konusu şirketin avukatları ve Samsun İcra Dairesi’nde görevli memurlar, haciz işlemi için Canik Belediyesi'ne gitti. Alacaklı vekili avukat,  belediyenin avukatları ve muhasebe müdürü ile görüştü. Yaklaşık 100 bin lira alacağı olduğu öğrenilen Park Kent Mobilyaları A.Ş'nin avukatı, belediye binasında bulunan eşyaların haczini talep etti. 

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI
Canik Belediyesi’nde görevli avukat ile muhasebe müdürü, belediyedeki eşyaların kamu malı olarak tahsis edildiğini ve haczinin mümkün olmadığını söyledi. Alacaklı vekili avukat ise haciz talebinde ısrarcı oldu. Alacaklı vekil avukatı yaklaşık 2 saat süren görüşme sonrasında konuyla ilgili sorulara yanıt vermekten kaçındı.

Haber: Hande Onat, Yasin Köse

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300