doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Canik Belediyesi’nden ‘Bi Dünya Eğlence’ Sloganıyla Muhteşem Etkinlik

Canik-Belediyesi'nden-'Bi-Dünya-Eğlence'-Sloganıyla-Muhteşem-Etkinlik
Daha Fazla Göster

Canik Belediyesi’nden ‘Bi Dünya Eğlence’ Sloganıyla Muhteşem Etkinlik  Canik Belediyesi, 30 Ağustos’ta düzenlediği yaz etkinlikleriyle ilçeye Zafer Bayramı coşkusu yaşattı

Canik Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu paylaşmak isteyen Caniklileri ‘Canik Yaz Etkinliği’nde buluşturdu

canikbld 2 scaled Foto Galeri

‘BİR DÜNYA EĞLENCE’
Doğu Park Amfi Tiyatro yanında saat 11.00’da başlayıp gün sonuna kadar devam eden yaz etkinlikleri oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Canik Belediyesi tarafından ‘Bi dünya eğlence’ sloganıyla düzenlenen “Canik Yaz Etkinlikleri” programında eğlenceli oyunlar, çekilişler, ödüllü yarışmalar, sportif aktiviteler, uçurtma uçurma, tiyatro oyunları ve animasyon gösterileri yer aldı.

canikbld 3 scaled Foto Galeri

SÜPRİZ HEDİYELER
Tüm katılımcılara dondurma ikramının yapıldığı etkinlik programında pek çok katılımcıya da sürpriz hediyeler takdim edildi.

AY YILDIZLI UÇURTMALAR
Organizasyonu düzenleyen Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, katılımcılara 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Ayyıldızlı uçurtma hediye etti. Çocuklarıyla birlikte Ayyıldızlı uçurtmalarını kurup sahilde uçuran veliler gökyüzünü Ayyıldızla süslemenin heyecanını yaşamış oldu.

canikbld 7 scaled Foto Galeri

“YAZA VEDA EDİYORUZ
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Geçtiğimiz yıl itibariyle programladığımız toplu etkinlikleri pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kalmıştık. 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle halkımıza böyle bir etkinlik programı hazırladık. Bu programla birlikte yaza da veda etmiş oluyoruz. İnşallah gelecek yıl bahar ve yaz şenlikleriyle bu tür etkinlikleri sağlıklı koşullarda yapma imkanına yeniden kavuşuruz.” şeklinde konuştu.

canikbld 6 scaled Foto Galeri

30 Ağustos Zafer Bayramı’yla ilgili konuşan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Şanlı ordumuzun 99 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında Büyük Taarruz’la başlatıp şanlı tarihine altın harflerle yazdırdığı 30 Ağustos Zaferi’ni cân-ı gönülden kutluyorum. Bu uğurda canı pahasına savaşıp vatan toprağının düşman çizmesi altında çiğnenmesine müsaade etmeyen kahraman şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir