Canik Belediyesi Arama Kurtarma ekipleri, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerinde ardından sahada arama kurtarma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Saldırıya tepki yağdı! Samsun milletvekilleri, il ve ilçe başkanları sert bir dille kınadı Saldırıya tepki yağdı! Samsun milletvekilleri, il ve ilçe başkanları sert bir dille kınadı

LEYLA ÇUKUR KURTARILDI

Ekipler Kahramanmaraş’ta 108 saat enkaz altında kalan kadını sağ olarak kurtardı. Enkazdan yaralı olarak çıkartılan 65 yaşındaki Leyla Çukur isimli kadın ekipler tarafından sağlık görevlilerine teslim edildi.

108 SAAT SONRA MUCİZE

Canik Belediyesi Arama Kurtarma Ekipleri, Kahramanmaraş’ın merkez Dulkadiroğlu ilçesi, Sütçü İmam mahallesinde depremde yıkılan 7 katlı binanın enkazında 108 saat kalan kadını sağ olarak kurtardı. Ekipler, Leyla Çukur isimli kadının, yıkılan binanın enkazında yerini tespit etmesinin ardından hemen kurtarma çalışmalarına başladı. Gerçekleştirilen hummalı çalışmalarla enkazdan sağ olarak kurtarılan kadın, tedavi edilmek üzere sağlık görevlilerine teslim edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.