Samsun Canik Belediyesi, vatandaşların güvenli ortamlarda rahatça alışveriş yapabilmeleri için iş yerlerinde "iş yeri açma ve çalışma ruhsatı" denetimleri yapmaya devam ediyor. 

Kanal S Haber Bülteni Çarşamba'da  Kanal S Haber Bülteni Çarşamba'da 

Samsun Canik Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri tarafından iş yerleri denetlenmeye devam ediyor. İlçedeki işletmelerin ticari faaliyetlerinin ruhsata uygunluğunu kontrol eden Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, işletmelerin iş yeri açma ve çalışma ruhsatlarını denetledi.

"DENETİMLERİMİZİ ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ" 

Vatandaşların güvenli ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için denetimlerin devam ettiğini söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Ruhsat denetim ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan bütün işletmelerde denetimlerini hız kesmeden gerçekleştiriyor. Gidilen işletmelerde iş yeri açma ve çalışma ruhsatları denetleniyor. İşletmelerin ruhsatlarına uygun ticari faaliyet gösterip göstermedikleri kontrol ediliyor. İlçemizde faaliyet gösteren tüm işletmelerde ekiplerimiz tarafından ruhsat, hijyen, ürün gramajı, satış fiyatı ve son tüketim tarihleri denetleniyor. Vatandaşlarımızın güvenli, uygun ve hijyenik ortamlarda alışveriş yapabilmeleri adına denetimlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.