Camadan’dan Yerli Üretime Davet

camadan-haber-ilan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Camadan’dan Yerli Üretime Davet Samsun’da endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve tedariği konusunda 80 yılı aşkın süredir hizmet veren Camadan Endüstriyel Mutfak Ürünleri Kurucu Başkanı Ceyhun Camadan, tüm üreticileri yerli üretime davet etti.

Yıllardır aynı azim ve vizyonla, yerli üretim yaparak Avrupa ve Dünya pazarında yer bulduklarını kaydeden Camadan, bir tedarikçi olmaktan daha fazlasını hedeflediklerini, vizyonu, işleyişi ile yurtiçi ve yurtdışında birçok endüstriyel mutfak projesine imza attıklarını belirterek, tüm üreticilerin yerli ve milli ekonomiye yönelmesi gerektiğine dikkat çekti.

03 camadan 2 Ana Manşet

HER DAİM GÜVEN

Ürün çeşitleri, farklı proje tasarımları konusunda, tüketici beklentilerinin ve zamanın teknolojisini içeren ögelerin her zaman üzerine çıkmak olduğunu belirten Camadan, “Türkiye’de ilk olan 10 yıl garanti ibaresiyle, müşterilermizle uzun yıllar süren sağlam ve verimli diyaloglar kurmak, yurtdışı proje ve teslimatlarında ülkemizin adını en iyi şekilde duyurmak, çevrecilik bilinci ile sınırlı olan doğal kaynakları kullanmak yerine geri dönüştürülebilir malzemeleri tercih ederek bu bilinci tüm sektöre yaymak, imalattan lojistiğe, teknik ekipten e-ticaret departmanına kadar tüm bölümlerde sürekli yenilik ve iyileşmeyi, başlıca ilke ve işleyiş politikaları olarak gördük” dedi.

03 camadan 1 Ana Manşet

“YOLA DEVAM”

Ayrıca Samsun’da tamamen kendi imkanlarıyla Endüstriyel Ürünler fuarı gerçekleştirip ülkenin her bölgesinden 40’ın üzerinde ilden, 10 bini aşkın katılımcıyı ağırladıklarını kaydeden Camadan sözlerine şunları ekledi, “Bu etkinlikle birlikte sektöre ciddi hem bilgi alışverişi hem de üretici ve tüketicinin aynı çatı altında buluşmasını sağladık. Karadeniz Bölgesi’nde ‘ilk ve tek’ olan Gastronomi Gross Market, 3 şube, 4 bilgi işlem ofisi, 3 sürekli üretim tesisi ve sektördeki bir asırlık tecrübesiyle, bayrağı günümüzde de taşıyoruz. Sektörde kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapmak için hızın, sürekliliğin ve istikrarın önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Camadan, bilgi, iletişim ve eğitime dayalı bir altyapı ile araştırma, geliştirme, üretme, pazarlamaya dayalı olan bu zincirin tüm halkalarında başarı göstermiştir.”

03 camadan 1 Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir