Yılport Samsunspor'un Teknik Direktörlük konusunda anlaşma sağlayamadığı Çağdaş Atan açıklama yaptı.

Samsunspor ile Teknik Direktörlük konusunda anlaşma sağlayamayan Teknik Direktör Çağdaş Atan açıklama yaptı. Çağdaş Atan, Samsunspor açıklamasında "3. Sezonda Avrupa için savaşan Samsunspor hayal ettik, Aynı Sayfada Buluşamadık" dedi.


Samsunspor'da Teknik Direktörlük konusunda anlaşılamayan Teknik Direktör Çağdaş Atan sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Atan, Samsunspor yönetimi ile aynı sayfada buluşamadıklarını belirterek, "Samsunspor yönetiminden teknik direktörlük pozisyonu için teklif aldığımda, takımın hangi ligde olduğunu dahi düşünmeden görüşmeyi kabul ettim. Gerek Samsunspor'un köklü geçmişi, gerekse şehrin potansiyeliyle burası bulunduğu ligden bağımsız, büyük bir camia. Yönetim kurulu ile yaptığımız görüşmelerde, ekibimizle birlikte aklımızdaki futbolu anlatıp, üç yıllık bir plan sunduk. Bu plana göre oyun ve kadro olarak ilk sezondan itibaren temelleri kuvvetli atıp, ikinci sezonda Süper Lig'deki yerimizi sağlamlaştırıp, üçüncü sezon Avrupa kupalarına katılma pozisyonu için yarışan bir Samsunspor hayal ettik. Bu hayalin peşinden koşabilmek için, yaz dönemleri büyük hamleler yapmak yerine, kurduğumuz kadronun üstüne küçük eklemelerle üç sezonda oyunu mükemmelleştirmenin doğru olduğunu anlattık. Kadro yapısı ve çalışma prensipleri detaylarındaki görüşmelerimiz devam ederken, Samsunspor yönetim kuruluyla aynı sayfada buluşamadık" dedi. 

Ege Eskinazi Samsunspor’da Ege Eskinazi Samsunspor’da

TARAFTARA TEŞEKKÜR
Taraftara da teşekkür eden Atan şunları söyledi: "Öncelikle beni ve ekibimi bu değerli kulübe layık bulup görüşmeye davet eden Samsunspor yönetimine saygılarımı sunarım. Görüşmelerimiz devam ederken, prensipte anlaştığımız yönünde çıkan haberlerin doğrultusunda büyük teveccühünü gördüğüm Samsunspor taraftarına da teşekkür ediyorum." dedi.

Esra VURAL