doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s izosam Mega Halı

Büyükşehir O Talebi Sümen Altı Etmeye Çalışıyor! ‘Atkıyla Samsunsporluluk Olmaz’

samsunspor-tesis-karari-1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir O Talebi Sümen Altı Etmeye Çalışıyor! ‘Atkıyla Samsunsporluluk Olmaz’ CHP İl Başkanı Türkel, Samsunspor Tesisleri için istenilen 10 yıllık sözleşme kararının Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde sümen altı edilmesine izin vermeyeceklerini söyledi

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in, Samsunspor Tesisleri için 10 yıllık sözleşme talebine “Meclis kararı gerekir” cevabına “Neyi bekliyorsunuz, getirin Meclis’e” diyerek sert çıkarken; kararı gündeme getirmeyenlerin bu talebi sümen altı etmeye çalıştıklarını öne sürdü.

turkel tesis Ana Manşet

ATKIYLA SAMSUNSPORLULUK OLMAZ

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Samsunspor Kulübü Derneği’nin Kongresi’nde gündeme gelen ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait arazi üzerindeki Samsunspor Akademi Tesisleri’nin, 10 yıllığına kiralanması için gereken Meclis kararının derhal alınması gerektiğini belirterek,”Samsunluluk ve Samsunsporluluk sadece maçlara gelip Samsunspor atkısıyla fotoğraf çektirmekle olmaz. Daha dün Citymall AVM’yi meclise getirmeden ruhsat verip işletmeyi açan Mustafa Demir, Samsunumuzun markası Samsunsporumuzun Başkanı Yüksel Yıldırım’ın talebini görmezden geliyor. Sümen altı yapıyor” dedi.

tesis 2 Ana Manşet

PEŞİNİ BIRAKMAYIZ

Gündem maddesinin temmuz ayı yapılacak meclis toplantısında gündeme getirilmesi gerektiğini kaydeden Türkel, “Madde meclise gelsin, biz de meclis gurubumuza talimat verelim ve Yüksel Yıldırım başkanımızın 10 yıllık kiralama talebini oy birliğiyle geçirelim. Konu Samsunspor olunca, meclis gündemine gelince bakarız diyorsunuz ama meclis gündemine getirmiyorsunuz. Yanlış yapılıyor, ayıp ediliyor. Bunu Samsunlular, Samsunsporlular ve kamuoyu da izliyor. Bu işin peşini bırakmayız” diye konuştu.

demir 2 Ana Manşet

DEMİR NE DEMİŞTİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Kongresi’nde Divan Kurulu tarafından gündeme getirilen 10 yıllık kira sözleşmesinin yapılmaması konusunda yaptığı savunmada, 3 yıllık sözleşmenin encümen kararıyla alındığını, 10 yıllık sözleşme için de meclis kararının gerektiğini söylemişti.

Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir