BURHAN MUCUR, GÖREVİ DEVRALDI

MHP Genel Merkezi tarafından Ankara'ya davet edilen Burhan Mucur'a Samsun İl Başkanlığı görevi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından tebliğ edildi. MHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen tören ile görevi eski başkan Osman Kandıra’dan devralan Mucur, "Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir anlayışıyla küskünlükleri kırgınlıkları bir kenara atarak bütün gönüldaşlarımızı bir olmaya davet ediyoruz" dedi.

REKORLAR KIRACAKLAR

Devir teslim töreninde söz alan eski başkan Kandıra, yeni yönetimin bayrağı daha yukarıya taşımak için çaba sarf edeceğini belirterek, "İnşallah bulunduğumuz yerden daha da yükseklere daha da hürriyete doğru yürüyeceğiz. Buralar gelip geçici yerler. Arkadaşlarımız bu kutlu yolda büyük başarılara imza atacaklar. Davamızı daha da yukarıya taşıyacak, çıtayı yükseltecek, rekorlar kıracaklar" diye konuştu.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ"

Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye teşekkür ederek konuşmasına başlayan Burhan Mucur ise şunları söyledi: “İl başkanı olmanın mutluluğunu hissediyorum. Aynı zamanda sorumluluğumun çok daha fazlasıyla arttığının bilincindeyim. Yeni oluşturacak olduğumuz il yönetimimizle bayrağı hep ileri taşıyıp, bilge liderimiz Devlet Bahçeli'nin izinde üstün gayretlerimizle çalışacağız. Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın başkanıma, milletvekilimiz Prof. Dr. İlyas Topsakal beye teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerin öncesinde ve sonrasında Samsun için atılacak her güzel adımın ve gayretin içerisinde olacağız. Çıktığımız yol hak ve hakikat yoludur. Devletimizin bekası, vatanımız, milletimiz ve şehrimiz için yapılması gereken her ne varsa bizler onu en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Cumhur İttifakı'na uyumlu bir şekilde üye ve hemşirelerimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. 'Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir anlayışıyla' küskünlükleri kırgınlıkları bir kenara atarak bütün gönüldaşlarımızı bir olmaya davet ediyoruz. Bir ve beraber olursak ülkücü hareketin aşamayacağı hiçbir engel kalmayacaktır. Bu inanç ve azimle yüklenmiş olduğumuz görevi en güzel şekilde icra etmeyi rabbimden niyaz ediyorum. Ülkücü şehitlerimizi tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmetle minnetle yad ediyorum."


 

Samsun'da bir anda alev topuna döndü! Canını zor kurtardı Samsun'da bir anda alev topuna döndü! Canını zor kurtardı

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.