Bu besinleri sakın buzdolabına koymayın! Bu besinleri sakın buzdolabına koymayın!

Bu bankada hesabı olan yaşadı: Tam 4 bin lira yatırılacak

Ziraat Bankası'nın nakit avans hizmeti, müşterilere ani masraflara karşı hızlı bir çözüm sunuyor.

Banka müşterileri, 4000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını web sitesi veya mobil uygulama üzerinden kolayca talep edebilirler.

Ziraat Bankası müşterileri, nakit sıkışıklığı yaşadıklarında 4000 TL nakit avans talebinde bulunabilirler. Talep süreci kolay ve kullanıcı odaklıdır. Bankanın web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla talebinizi iletebilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Talep süreci çok basittir. Ziraat Bankası müşterisiyseniz, web şubesi veya mobil uygulama üzerinden birkaç adımda talebinizi tamamlayabilirsiniz. Talebinizin durumunu ise anında görüntüleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası'ndan 4000 TL nakit avans nasıl alınır? Bu sorunun cevabı için öncelikle Ziraat Bankası'na üye olmanız gerekiyor. Ziraat Bankası'na üye değilseniz, size en yakın şubeyi ziyaret ederek hesabınızı açtırabilirsiniz. 

Hesabınızı açtıktan sonra, internet şubesi veya mobil uygulama aracılığıyla nakit avans talebinde bulunabilirsiniz. Nakit avansınız onaylandığında, paranızı belirli aralıklarla ödeyebilirsiniz.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.