Bankalar tarafından müşterilerine özel kampanyalar duyurulmaya devam ediliyor. Ziraat Bankası tarafından gelen dev kampanya duyurusu ise milyonlarca kişiyi heyecana boğdu. Cumhuriyet'in 100. yılına özel Ziraat Bankası dev kampanya başlattı. Bu şartları sağlayan herkese 500 TL hediye verilecek. Hemen başvurun hesabınıza 500 TL yatırılsın. Son başvuru tarihi...

BU BANKA KARTINA SAHİP OLANLAR DİKKAT!

Ziraat Bankakart ile alışveriş yapanlar bu fırsatı kaçırmayın. Bankkart, 26-30 Ekim 2023 tarihleri arasında Giyim, Kültür Sanat, Turizm ve Seyahat, Kafe-Restoran, Kitap-Kırtasiye, Kozmetik ve Oyuncak sektörlerinde yer alan anlaşmalı üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde 500 TL hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr’den kayıt olmak yeterli.

BU ŞARTLARI SAĞLAYANLARA 500 TL VERİLECEK

Yapılan kampanya duyurusuna göre, Bankkart ile her 1923 TL’ye ulaşan alışverişe 100 TL Bankkart hediye edilecek. Bir müşteri alışveriş harcamalarından toplamda 500 TL Bankakart Lirası kazanabilecek. Bankkart Liralarınızı hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bakan açıkladı! 303 milyon 717 bin liralık ödeme bugün hesaplara yatıyor Bakan açıkladı! 303 milyon 717 bin liralık ödeme bugün hesaplara yatıyor

KAMPANYANIN AYRINTILARI NELER?

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine özel yapılan kampanya duyurusunda şunlar söylendi:

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden ve Bankkart POS’undan yapılması gerekiyor.
Yalnızca e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değil.
Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınıyor.
Bankkart ile alışveriş yaparken hem tasarruf edin hem de keyfini çıkarın. Bu fırsatı kaçırmayın! Kampanya hakkında daha fazla bilgi için [bankkart.com.tr] adresini ziyaret edebilirsiniz.

 SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.