banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı sona erdi

banner1357

MERSİN Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı' sona erdi. Kentin dinamiklerinin bir araya geldiği çalıştayda kültür, turizm ve spor alanında hayata...

Bölge 21.07.2019, 17:01
Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı sona erdi
banner1353
banner1375
MERSİN Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı' sona erdi. Kentin dinamiklerinin bir araya geldiği çalıştayda kültür, turizm ve spor alanında hayata geçirilmesi planlanan proje ve düzenlemeler masaya yatırıldı.
Kongre ve Sergi Sarayı'nda 2020-2024 yıllarını kapsayan stratejik planın oluşturulmasına yönelik yapılan çalıştayın kapanışında konuşan Belediye Genel Sekreter Vekili Hasan Gökbel, sporun herkesin ortak paydası olduğunu belirterek, çalıştayda kentteki spor birikimi en yüksek düzeyde olan insanların bulunmasının sevindirdiğini kaydetti.
Belediye Başkanı Vahap Seçer'in talimatı ile her alanda dış paydaşlarla bir araya geleceklerini kaydeden Gökbel, yapılan stratejik plan çalıştayları sayesinde yerel yönetimler ile dış paydaşların birlikte hareket ederek, daha verimli çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)