banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Başkan Zeybek'in mahalle ziyaretleri

banner1357

AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'le Kanlıca Mahallesi'nde vatandaşların taleplerini dinledi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldikten sonra, mahalle muhtarlarının...

Bölge 21.07.2019, 14:10
Başkan Zeybek'in mahalle ziyaretleri
banner1353
banner1375
AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'le Kanlıca Mahallesi'nde vatandaşların taleplerini dinledi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldikten sonra, mahalle muhtarlarının ilettiği sorunları yerinde görmek için inceleme gezileri düzenliyor. Başkan Zeybek bu kapsamda Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'le Kanlıca Mahallesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle sakinleriyle görüşerek, sorunları dinledi. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Belediye Meclis üyesi Hüseyin Koca ve belediye birim müdürleri de bu ziyarette Başkan Zeybek'e eşlik etti.

VATANDAŞ TALEP ETTİ BAŞKAN TALİMATI VERDİ

Vatandaşların isteği üzerine, Kanlıca TOKİ'de çocuklar için bir hali saha ve bazı bölgelerde çimlendirme yapılması talimatını veren Başkan Zeybek, yine Kanlıca Mahallesi'nde bazı sokaklara parke ve yol yapılması için gerekli çalışmanın başlatılmasını istedi. Daha sonra TOKİ içerisinde yer alan Uhud Camii'ne geçen Başkan Zeybek, burada Kur'an Kursu eğitimine katılan çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu.

Yorumlar (0)