Vatandaşlar kışın zor şartlarında geçim derdiyle uğraşırken birçok ihtiyacın alınması da zorunluluk oluyor. Alınması gereken ihtiyaçlar bir yana artan barınma masrafı, elektrik ve doğal gaz faturalarının cepleri boşaltan tutarları geçim sıkıntısını iyice büyütüyor. Faizsiz kredi çözümü ise böyle bir durumda ilaç gibi geliyor. Ziraat Bankası faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Üstelik 1 sene faizsiz kredi müjdesiyle ödemeleri rahatça yapabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası faizsiz kredi ayrıntıları...

BAŞVURAN HERKES ANINDA YARARLANABİLECEK

Ziraat Bankası’nın sağladığı sıfır faizli kredi sayesinde tüm vatandaşlar bundan yararlanarak maddi sıkıntılarını bir nebze yok edecek. Başvuran herkesin anında yararlanabileceği Ziraat Bankası tarafından yapılan yenilikler çerçevesinde özellikle geri ödemesiz sıfır faiz imkanı sunması çok büyük fırsat. Yeni hesaplamaların yapılmasının ardından sıkıntıları en aza indirerek işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün hale gelmektedir. Ziraat Bankası ilk 1 yıl geri ödemesiz faizsiz kredi için başvuruların gerçekleştirilmesinin ardından bu incelemelerin yapılması tamamlandıktan sonra kredi almak isteyen kişiler hemen kullanabilir.

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ

1 sene faizsiz Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için başvuru yapan kişilere faiz hesaplamalarının yapılmasının ardından sıfır faizli ya da düşük faiz fırsatlarıyla kredi sağlanmaktadır. İhtiyaçların giderilmesi ve zor günlerde katkı sağlaması için hazırlanan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler problem olmaksızın hesaba yatar yatmaz nakit desteklerini istedikleri gibi kullanabilirler. Düzenlemeler yapıldıktan sonra kısa zaman içinde çözülerek vatandaşlara kredilerin ödenmesi sağlanır. Belirlenen faiz durumu hesaplanarak vatandaşlara hizmet sağlanmaktadır.

Son gün 3 Nisan! Bakanlık, binlerce sözleşmeli personel alacak  Son gün 3 Nisan! Bakanlık, binlerce sözleşmeli personel alacak 

FAİZSİZ KREDİ EN AZ 10.000 TL

Ziraat Bankası’na başvuran vatandaşlara verilecek kredi miktarı en az 10.000 TL’den başlıyor. 10.000 TL üzeri nakit desteğine ihtiyacı olan kişiler içinde özel kampanyalar mevcut. 36 aydan başlayan vade imkanları ve 3 ay erteleme fırsatı da nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için çok büyük kolaylık sağlıyor.

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Ziraat Bankası’nın faizsiz kredi nakit desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. T.C. vatandaşlarının faydalanabileceği Ziraat Bankası faizsiz kredi fırsatı için sigorta primleri, emeklilik kredi sicili, daha önce hiç kredi almamak gibi birçok etken ne kadar nakit desteği alabileceklerini belirliyor. Ziraat Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi desteği için direkt size en yakın şubeye gidebilir ya da internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.