doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Bir İyi Bir Kötü Haber! 12 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Daha Fazla Göster

Bir İyi Bir Kötü Haber! 12 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı 12 Ağustos Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. İşte korona tablosunda son durum

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 138 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 22 bin 261 oldu. Twitter hesabından açıklama yapan Bakan Koca, “Vaka sayılarının seyrini kontrol altında tutmak için elimizdeki iki büyük imkan tedbir ve aşıdır. Aşı olup bağışıklık elde edene kadar tedbirlere uymaya devam etmeliyiz. Aşı ile salgın son bulacak.” ifadelerini kullandı. Bir önceki güne göre vaka sayısı azalırken can kaybı arttı.

12 Ağustos 2021 Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı.

Türkiye’de son 24 saatte 281 bin 535 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 261 kişinin testi pozitif çıktı, 138 kişi hayatını kaybetti. İyileşen sayısı ise 15 bin 685 oldu.

“AŞI İLE SALGIN SON BULACAK”

Güncel verileri Twitter hesabından paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayılarının seyrini kontrol altında tutmak için elimizdeki iki büyük imkan tedbir ve aşıdır. Aşı olup bağışıklık elde edene kadar tedbirlere uymaya devam etmeliyiz. Aşı ile salgın son bulacak.” dedi.

Vaka sayılarının seyrini kontrol altında tutmak için elimizdeki iki büyük imkan tedbir ve aşıdır. Aşı olup bağışıklık elde edene kadar tedbirlere uymaya devam etmeliyiz. Aşı ile salgın son bulacak. https://t.co/RVlhe7786O pic.twitter.com/jVGa0ekIjv

12 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

12 agustos ic1 Ana Manşet

11 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (11 Ağustos) koronavirüs nedeniyle 128 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 27 bin 356 olarak açıklanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir