banner1160

Pazaryeri ekibi masa tenisinde 3.’lük kupası kazandılar

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Halk Eğitim Spor Kulübü masa tenisi sporcuları, Amasra’da düzenlenen ’7. Kuruluşlar arası masa tenisi dostluk turnuvasında’ üçüncülük kupasını kazandı.Turnuva, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü...

Pazaryeri ekibi masa tenisinde 3.’lük kupası kazandılar
banner1139

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Halk Eğitim Spor Kulübü masa tenisi sporcuları, Amasra’da düzenlenen ’7. Kuruluşlar arası masa tenisi dostluk turnuvasında’ üçüncülük kupasını kazandı.

Turnuva, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği ve İstanbul Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği tarafından, Karadeniz bölgesinde masa tenisi sporunu tanıtmak ve yaygınlaştırmak, kurum ve kuruluşlar arasında sosyal dayanışmayı sağlamak ve çalışanlara spor yaptırmak amacı ile düzenlendi. Turnuvaya İstanbul, Bartın, Bursa, Zonguldak, Ankara, Bilecik ve Karadeniz Ereğli’den 23 erkek, 4 kadın takım ile toplam 57 sporcu katıldı.

Birinciliği Bursa’nın, ikinciliği İstanbul’un aldığı turnuvada Pazaryeri’nin üçüncü olması ilçede sevinçle karşılandı. İki takım halinde ve kendi imkânlarıyla turnuvaya katılan Pazaryeri masa tenisinin birinci takımı Levent Üstün ve Ahsen Ahmet Kılıç; ikinci takımı ise Kenan Akçay ve Ali Yıldırmış’tan oluştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127