banner1160

Başkan Can, çalışanlarla bir araya geldi

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Bilecik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanları ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.Belediye Başkanı Nihat Can, vatandaşlara...

Başkan Can, çalışanlarla bir araya geldi
banner1139

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Bilecik Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanları ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Belediye Başkanı Nihat Can, vatandaşlara daha sağlıklı ve hızlı bir hizmet sunulması amacıyla gerçekleştirilen toplantıda çalışmaların son durumu hakkında ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi olarak vatandaşların memnuniyetini sağlama adına daha sağlıklı ve kaliteli hizmet ortaya koyma gayretinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can, "Birimlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz şehrimize en hızlı, en verimli ve kaliteli hizmeti sunmanın çabası ve gayreti içindeyiz. Yeni haftanın ilk gününde Fen İşleri Müdürlüğümüz ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüz ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Bundan sonrada daha büyük bir aşk ve gayret ile şehrimize el ele gönül gönüle vererek hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışma arkadaşlarıma görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127