banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

2014 Yılı 2’inci İl Planlama Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

banner1357

Bilecik Valiliği İl Planlama Koordinasyon toplantısı yapıldı.İl Özel İdaresi salonunda düzenlenen toplantıya, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, kurum bölge müdürleri, bilecik ilçe ve belde belediye...

BİLECİK 15.04.2014, 18:47
2014 Yılı 2’inci İl Planlama Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
banner1353
banner1375
Bilecik Valiliği İl Planlama Koordinasyon toplantısı yapıldı.

İl Özel İdaresi salonunda düzenlenen toplantıya, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, kurum bölge müdürleri, bilecik ilçe ve belde belediye başkanları, sivil topluk örgüt temsilcileri katıldı.

Toplantı Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir'in konuşması ile başladı. Nayir, il dışından ve Bilecik'ten katılan İl Planlama ve Koordinasyon üyelerine teşekkür ettiğini belirtti. Nayir, "Yeni bir seçim dönemi geçirdik. Grubumuza yeni gelen belediye başkanlarımız, meclis üyelerimize hayırlı olsun diyerek toplantıyı açmak istiyorum. Bildiğiniz üzere yılda 4 kere İl Koordinasyon Toplantısı yapıyoruz. Bu her il için çıkartılan ve programlarda belirtilen günler dahilinde yapılıyor. İlkini ocak ayında yapmışız, ikincisini şimdi yapıyoruz. Daha sonra yıl içerisinde geride kalan iki toplantıyı da yapacağız. Bu toplantılarımızın temel gündemi 2014 yılı yatırım programında yer alan yatırım projelerinin uygulama durumuna ilişkin bilgilendirme yapmak, iş birliği ve koordinasyon yaparak gerekli sorunları çözmektir. Yatırımcı kuruluşların toplantı öncesinde bizim talebimiz üzere bizlere 2014 yılı yatırım programında yer alan projelerini bildirdiler. Bu bildirilen projelerin bizim yapmış olduğumuz toplantıda 2014 yılı için ilimizde 393 projenin yer aldığını tespit etmiş bulunuyoruz" dedi.

Nayir konuşmasının ardından sırası ile, Bilecik Şeyh Edebali Rektörü Azmi Özcan, Karayolları 14'üncü Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Yazıcıoğlu, Devlet Su İşleri (DSI) 3'üncü Bölge Müdürlüğü adına Hayrettin Baysal, Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürü Seyfettin Topsoy, İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran, Orman ve Su İşleri 2'nci Bölge Müdürü Yahya Güngör, Tapu ve Kadastro 17'nci Bölge Müdürü İbrahim Tonoz, İl Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Mehmet Kocabaş, Türkiye 6'ncı İletim Tesis ve İşletme Grup Müdür Vekili Abdül Baki Mercimek (TEİAŞ) ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü temsilcisi Nursel Kaya'dan projeler hakkında bilgi alarak, gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda fikir alış verişinde bulundu.

Toplantıda öncelik olarak gösterilen projelerin hayata geçmesi için kurum müdürlerinden daha hızlı hareket etmelerini rica eden Nayir, toplantıya katılan bütün katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
banner1474
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 25 Şubat 2020
İmsak 05:45
Güneş 07:10
Öğle 12:53
İkindi 15:55
Akşam 18:26
Yatsı 19:46