İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Samsun'da: 'Yaralar sarılacak' İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Samsun'da: 'Yaralar sarılacak'

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, beyaz masa biriminde tüm taleplere çözüm yolu ürettiklerini belirterek, kapılarının vatandaşlara sonuna kadar açık olduğunu belirtti.

GELECEĞE YÖN VERİYORUZ

Başkan Togar, Tekkeköy Belediyesi bünyesinde bulunan beyaz masa biriminde vatandaşların, sorun, talep ve önerilerini birebir dinledi. Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Belediyemizdeki tüm kapılar gibi gönül kapılarımızın da sonuna kadar açık olduğu beyaz masamızda taleplere birlikte çözüm yolları üretip hoş sohbetlerde buluşmaya devam ediyoruz.Samimiyet ve içtenlikle hoş sohbet etmek, birlikte geleceğe yön vermek üzere sizleri beyaz masamıza bekliyoruz."

KÖPRÜ OLUYORLAR

Başkan Togar ayrıca belediye bünyesindeki istihdam ofisini de ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı. Başkan Togar, "İş verenler ile iş arayanlar arasında köprü vazifesi kuran ilçemizde işsizlikle mücadelede en büyük ve en etkili çözüm ortaklarımızdan biri olan belediyemizdeki istihdam ofisimizi ziyaret ederek, son verileri alıp değerlendirmelerde bulunduk" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.