doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Bedri Yaşar Sordu: “Ne Oldu Da Birden Ekonomik Savaş Başladı?”

yasar-sordu
Daha Fazla Göster

Bedri Yaşar Sordu: “Ne Oldu Da Birden Ekonomik Savaş Başladı?” İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, hükümete “3 ay önce şahlanan ekonomide ne oldu da birden Ekonomik Kurtuluş Savaşı başladı? ” sorusunu yöneltti

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, “3 ay önce şahlanan ekonomide ne oldu da birden ekonomik kurtuluş savaşı başladı” diyerek, hükümete eleştirilerde bulundu.

“AVUÇTA BİR ŞEY KALMADI”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, TBMM’de yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomik kurtuluş savaşı söylemine ilişkin açıklama yapan İYİ Partili Bedri Yaşar, “Bundan 3 ay önce ekonomi şahlandı açıklaması yapan Cumhurbaşkanı bugün ekonomik kurtuluş savaşı başlatmıştır. 3 ay önce şahlanan ekonomide ne oldu da birden ekonomik kurtuluş savaşı başladı? Buradan uyarıyorum. Millette bir şey kalmadı. Millet karnını zor doyuruyor. Yastık altından sonra, elde avuçta da hiçbir şey kalmadı” ifadelerini kullandı. Politika faizinin yüzde 15′ e düşürülmesinin piyasalar açısından bir anlam ifade etmediğini dile getiren Yaşar, yurt dışında ise en yüksek faizle borçlanan ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir