Ne dolar ne altın ne euro! Kurdaki yükseliş sonrası vatandaşın gözdesi oldu: Yatırılan para rekor kırdı Ne dolar ne altın ne euro! Kurdaki yükseliş sonrası vatandaşın gözdesi oldu: Yatırılan para rekor kırdı

Bayramda alışveriş merkezleri açık mı sorusunun cevabı merak konusu oldu. Ramazan Bayramı'nın ilk günü 21 Nisan Cuma günü idrak edilecek. 3 gün boyunca sürecek olan bayramda nerelerin açık olup, çalıştığı öğrenilmeye çalışılıyor. Peki Bayramda AVM'ler açık mı, nereler çalışıyor? İşte 21 Nisan 2023 Ramazan Bayramı alışveriş merkezleri çalışma saatleri...

BAYRAMDA AVM'LER ÇALIŞIYOR MU?

Resmi kurumların kapalı olacağı Kurban Bayramı süresince AVM'ler hizmet vermeye devam ediyor. Ancak AVM'lerin kaçta açılıp kapanacağı konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda AVM'ler, öğleden sonra hizmet vermeye başlamıştı. Fakat bu sene AVM'lerin Kurban Bayramı'nda çalışma saatleri ile ilgili henüz bir açıklama bulunmuyor.

ÇALIŞMA SAATLERİ

AVM'lerin bayramın birinci günü saat 14.00'da açılacağı ve saat 22.00'da kapanacağı düşünülüyor. AVM'ler bayramın diğer günleri ise saat 10.00'da açılacağı ve saat 22.00'da kapanacağı öngörülüyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.