baskaynak Doğa Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Bayat Haberci Samsun Büyükşehir Belediyesi! Bu Kez Tatbikat Haberiyle Yakalandılar

featured

Bayat Haberci Samsun Büyükşehir Belediyesi! Bu Kez Tatbikat Haberiyle Yakalandılar Eski ziyaret ve incelemeleri yeni olarak olarak servis eden Samsun Büyükşehir Belediyesi birimi, bu kez de Akdağ’da yapılan tatbikat haberiyle yakalandı.

Akdağ Kayak Merkezi’nde güneşli bir havada yapılan tatbikatın haberini dün servis eden Büyükşehir Belediyesi medyasının foyası, bölgede yağan karla ortaya çıktı. Birimin, 7 gün önce yapılan tatbikatı yeni servis ettiği öğrenildi.

20 buyuksehir 1 Ana Manşet

DİKKATLERDEN KAÇMADI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir gezi ve incelemelerini aynı gün geçmek yerine daha sonra servis ederek, “bayat habercilik” anlayışını sürdüren basın birimi, dün de benzer bir paylaşıma imza attı. Ladik Akdağ’da güneşli bir havada 7 gün önce yapılan tatbikat haberi, bölgenin kar altında olduğunu bilen vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

20 buyuksehir 3 Ana Manşet

TATBİKAT YAPILDI

Söz konusu haberde, “Samsun’un Ladik ilçesi Akdağ Kış Sporları ve Kayak Merkezi’nde Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın katılımı ile kurtarma tatbikatı yapıldı. Sezon başlamadan yapılan ve gerçeğini aratmayan tatbikatta telesiyejde mahsur kalan turistler, başarılı bir operasyonla kurtarıldı” ifadelerine yer verildi.

ANLAM VERİLEMEDİ

İmla hataları, yanlış fotoğraflar kullanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in eski inceleme ve ziyaret görüntülerini yeniymiş gibi servis eden basın biriminin söz konusu haberi, 6 gün sonra servisi etmesine anlam verilmedi.

20 buyuksehir r.a Ana Manşet

Büyükşehir Belediyesi basın servisi, sosyal medyadaki ilk paylaşımında yazdan kalma bir günde tatbikat gerçekleştiğini, ikinci paylaşım da ise aynı yerde Başkan Demir’in ateşin başında ısındığı fotoğrafı servis etti.

Merve İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

20 buyuksehir 1 Ana Manşet 20 buyuksehir 2 Ana Manşet

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.