Omurgası Kırılmıştı, Yürüyerek Hastaneden Çikti

Batman'da, geçirdiği trafik kazası sonrası omurgası kırılan bir kadın, Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuşarak yürüyerek evine gitti.Bir süre önce trafik kazası geçiren Dirre Başaran için...

Omurgası Kırılmıştı, Yürüyerek Hastaneden Çikti
banner1139
Batman'da, geçirdiği trafik kazası sonrası omurgası kırılan bir kadın, Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuşarak yürüyerek evine gitti.
Bir süre önce trafik kazası geçiren Dirre Başaran için yürüyemez deniliyordu. Trafik kazasında omurgası iki yerinden kırılan Başaran için ameliyat edilmesi büyük risk taşıyordu. Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne gelen Başaran, yapılan başarılı müdahaleden sonra sağlığına kavuştu. Hastanın ameliyatını başarılı bir şekilde yapan beyin cerrahi Op. Dr. Süleyman Damgacı, "52 yaşındaki Dirre Başaran trafik kazası sonrası omurgası 2 yerinden kırılmış olarak hastanemiz acil servisine getirildi. Bacaklarında güç kaybı vardı yürüyemiyordu. Astım ve kalp yetmezliği de olan hastaya gerekli hazırlık sonrası opere edildi. Ameliyatı başarılı geçti. Ameliyat sonrası hasta rahatlıkla yürümeye başladı. Hasta servis çalışanlarına teşekkür ederek sağlıklı bir şekilde evine gönderildi" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127