doğa area cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Dev Yatırım!

baskan-yuksel-yildirimdan-dev-yatirim
Daha Fazla Göster

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Dev Yatırım! Yıldırım Holding CEO’su Yüksel Yıldırım, önümüzdeki üç yıllık dönemde satın almalar hariç 1,5 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi

Yıldırım Holding CEO’su Yüksel Yıldırım, önümüzdeki üç yıllık dönemde satın almalar hariç 1,5 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını belirterek, “Talep çok fazla ve varlıkların değeri olması gerekenin üstünde. Biz de devletlerin ihalelerini yakından takip ediyoruz” dedi.

1,5 MİLYAR DOLARLIK

Geçirdiği ağır koronavirüs sürecinin ardından, işini başına dönen Yıldırım, “Önümüzdeki üç yılda satın almalar hariç, 1,5 milyar dolarlık yatırım yapacağız. Bu organik yatırımların yanı sıra inorganik yatırımlar içinde fırsatlara bakıyoruz. En son Libya ile görüşmeler yaptık. Bugün satın alma değil, satış için uygun bir dönem yaşanıyor. Talep çok fazla ve varlıkların değeri olması gerekenin üstünde. Biz de devletlerin ihalelerini yakından takip ediyoruz” ifadelerini kullandı. Yıldırım Holding, dünyada krom madeninde üçüncü, konteyner liman işletmeciliğinde ise 12’nci sırada yer aldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir