Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, katıldığı Ramazan etkinliklerinde çocukların coşkusuna ortak oldu.

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Mahallemde Ramazan Coşkusu" etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çocuklarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

AW592127_01.jpg

Her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen etkinliklerde Karagöz-Hacivat, meddah, Kavuklu ile Pişekâr, çocuk oyunları, animasyon gösterileri ve farklı eğlenceler yer alıyor. Çocukların Ramazan coşkusuyla birlikte doyasıya eğlendiği program, bu hafta Canik Hasköy Mahallesi'nde gerçekleştirildi.

AW592127_03.jpg

İftardan sonra başlayan programa katılan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çocuklarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Sandıkçı, "Ramazan ayı boyunca çocuklarımızı eğlendirmeye yönelik etkinlik programı hazırladık. Çocuklarımıza ramazan ayına has eski güzellikleri yaşatmak istedik. Onlara ramazan coşkusunu farklı bir şekilde duyurmayı hedefledik. Onların bu coşkusuna ortak olmak gerçekten çok güzel" dedi.

Samsun'da iş insanı Fatih Temiz'in anne acısı Samsun'da iş insanı Fatih Temiz'in anne acısı

AW592127_02.jpg

'ÇOCUKLAR RAMAZAN'I FARKLI YAŞIYOR'

Ramazan'ın rahmet ve bereket ayı olduğunu ifade eden Başkan Sandıkçı, "Bu rahmet, bereket ve feyiz ayında gönüller farklı duygularla doluyor, yürekler bir başka çarpıyor. Bu ayın güzelliklerini çocuklarımıza da duyurmamız ve hayatları boyunca hatırlayacakları mutlulukları onlara yaşatmamız gerekiyor" diye konuştu.

Canik Belediyesi’nin “Canik’te ramazan başka güzel” sloganıyla başlattığı “Mahallemde Ramazan Coşkusu” programı Ramazan ayı boyunca her hafta farklı bir mahallede gerçekleştiriliyor.

SAMSUN HABERLERİ İÇİN GÖZ ATIN.

AW592127_05.jpg 

AW592127_06.jpg