Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Başkan İbrahim Sandıkçı Gençlerle Bir Arada: “Dünyaya Yön Verecekler”

featured

Başkan İbrahim Sandıkçı Gençlerle Bir Arada: “Dünyaya Yön Verecekler” Lise öğrencilerinin sorularını cevaplandıran Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Bu gençlik dünyaya yön verecek” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın belediyenin Youtube kanalında vatandaşın yönelttiği soruları yanıtladığı ‘Başkana Soru-Yorum’ adlı program bu hafta Canik Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Başkan İbrahim Sandıkçı, moderatörlüğünü Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar’ın üstlendiği programda öğrencilerin sorularını yanıtladı. Yaklaşık bir buçuk saat süren programda eğitimden sosyal hayata, ekonomiden sanata kadar çok farklı konular yer aldı.

AW481610 01 Foto Galeri

DÜNYA SİZDEN ÇOK ŞEY BEKLİYOR

Program vesilesiyle gençlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, öğrencilerin diledikleri konuda soru sorabileceklerini ifade etti. “Gelecekte bu makamlarda sizler bulunacaksınız” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, gençlerden çok şey beklediğini ifade etti. Başkan Sandıkçı, “Bu gençlik dünyaya yön verecek nesildir. Sadece milletimiz değil tüm dünya sizden çok şey bekliyor” diye konuştu.

AW481610 02 Foto Galeri

NASIL BAŞLADI?

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Başkana Soru-Yorum programına nasıl başlama kararı aldınız?” sorusunu şu şekilde cevapladı: “Sizlerle kısa sürede daha iyi iletişim kurmak için bu programı başlattık. Sizlerle daha iyi diyalog kurarak etkileşim halinde olmayı amaçladık. İnsanlara hizmet etmek için buradayız. Bu dijital ortamı kullanarak onlara daha kolay ulaşabileceğimizi düşündük. Ve böyle bir program yapmaya karar verdik” ifadelerini kullandı.

AW481610 03 Foto Galeri

EN İYİ OLMAYA ÇALIŞIN

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 11 ve 12’inci sınıf öğrencilerinin katıldığı programda onlara başarılı olmaları konusunda önemli tavsiyelerde bulundu. Gençlerle ilgili çalışmalara çok önem verdiklerini belirten Başkan Sandıkçı, öğrencilere Canik Belediyesi’nde kendi branşlarında staj yapma imkânı bulabileceklerini ifade etti. Başarılı olmak için çok çalışmak gerektiğini hatırlatan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Sosyal medyada harcayacağınız zamanı kendinizi yetiştirmek için harcayın. Alanınızda en iyi olmaya gayret edin” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Program sonunda öğrencilere çekilişle hediye takdim eden Başkan İbrahim Sandıkçı, birlikte fotoğraf çektirerek tüm katılımcılara gösterdikleri yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW481610 04 Foto Galeri

AW481610 05 Foto Galeri

AW481610 06 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.