doğa calven duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Başkan Halil Akgül’den Kuran Kurslarına Ziyaret

halil-akgulden-kuran-kurslarina-ziyaret
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Halil Akgül’den Kuran Kurslarına Ziyaret Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Yaz Kuran Kurslarını ziyaret etti.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül yaz döneminde Kuran’ı Kerim eğitimi gören çocukları ziyaret ederek sohbet etti. Yavaşbey ve Gökçeli Mahallesinde bulunan kursları ziyaret eden Başkan Akgül’e Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman İlçe Müftüsü Kenan Doğru eşlik etti.

Kuran kursundaki çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Akgül, Kuran’ı kerim ve din eğitiminin öneminden bahsederken, yaz dönemini değerlendirerek Kuran kursuna gelen öğrencileri tebrik etti.

“Yaz döneminin gelmesi ve okulların tatil olmasıyla birlikte Kuran kursları açıldı ve öğrencilerimiz camilerde açılan kurslarda Kuran’ı Kerim ve dinimizi en iyi şekilde öğrenmeye çalışıyor. Biz de ilçemizde bulunan bu kurstaki çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklarla hem hasbihal ettik hem isteklerini dinledik ve Kuran’ı kerim eğitiminin önemden bahsettik. Ben bu kursta eğitim veren, çocuklara Allah’ın kelamını öğreten hocalarımıza ve yaz tatilini değerlendirip Kuran’ı kerim öğrenen çocuklarımıza teşekkür ediyorum.

Başkan Akgül ziyarette çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirirken, dondurma ikramında bulundu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir