Başkan Halil Akgül'den Hayati Çağrı! Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Her damla kan, kurtarılan bir can demektir" ifadelerini kullanarak, vatandaşlara bağış çağrısında bulundu

Muhammet Ali Oruç hastanelerdeki arızayı değerlendirdi:"Sorun yüzde 95 çözüldü" Muhammet Ali Oruç hastanelerdeki arızayı değerlendirdi:"Sorun yüzde 95 çözüldü"
Başkan Halil Akgül'den Hayati Çağrı! Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Her damla kan, kurtarılan bir can demektir" ifadelerini kullanarak, vatandaşlara bağış çağrısında bulundu ​​​​​​​Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçedeki Cumhuriyet Meydanı’na kurulan Kızılay'ın kan bağışı noktasını ziyaret etti. Akgül, vatandaşlara kan bağışı çağrısında bulunarak, "Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır" dedi. 'KIZILAY'IN YANINDAYIZ' Başkan Akgül, kan bağışı standını ziyaret ederek, vatandaşları kan bağışlamaya davet etti. "Unutmayın! Her damla kan, kurtarılan bir can demektir" diyen Başkan Akgül, “Türkiye'nin kan tedarikçisi Kızılay'a kan veren duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kızılay'ın başarılı çalışmalarının her zaman olduğu gibi yanındayız. Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Her vatandaşımızı, bir gün kendisinin veya bir sevdiğinin ihtiyacı olabileceğini aklından çıkarmadan, kan bağışında bulunmaya çağırıyorum" dedi. SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.