doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Başkan Halil Akgül’den Gençlere Ve Sporculara Destek Sözü

halil-akgul-destek-sozu-0810-46
Daha Fazla Göster

Başkan Halil Akgül’den Gençlere Ve Sporculara Destek Sözü Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Amatör Spor Haftası”nı kutladı. Akgül, İlçede gençlere ve sporculara yönelik kurs, faaliyet ve çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek gençlere ve sporculara desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Her yıl Ekim ayının ilk haftasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri Salıpazarı ilçesinde de coşkuyla kutlanıyor. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nü ziyaret ederek sporcuların Amatör Spor Haftasını kutlayarak ödül törenine katıldı.

WhatsApp Image 2021 10 08 at 08.58.40 1 Foto Galeri

GENÇLERE VE SPORCULARATAM DESTEK

Salıpazarı ilçesinde Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında liseler arası oynanan futbol müsabakası ödül törenine katılan Belediye Başkanı Halil Akgül sporculara kupa ve madalyalarını vererek sporcularla sohbet etti ve yanınızdayız mesajı verdi. İlçede gençlere ve sporculara yönelik kurs, faaliyet ve çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek gençlere ve sporculara desteklerinin devam edeceğini söyledi.

WhatsApp Image 2021 10 08 at 08.58.40 2 Foto Galeri

GENÇLİK MERKEZİ YAKINDA

Başkanı Akgül, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yapılan protokole göre kısa zamanda Gençlik Merkezi inşaatının başlanacağı müjdesini vererek, gençleri bu güzel imkanlardan istifade etmeye davet ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

WhatsApp Image 2021 10 08 at 08.58.41 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 10 08 at 08.58.40 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir