Başkan Halil Akgül: "Salıpazarı Son Yılların En Sert Kışını Yaşıyor" Samsun’un Salıpazarı ilçesi son yılların en zor kışını yaşıyor. İlçede kar kalınlığı iki metreyi geçti.

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: "AK Parti'de yeni projeler masada " Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: "AK Parti'de yeni projeler masada "
Başkan Halil Akgül: "Salıpazarı Son Yılların En Sert Kışını Yaşıyor" Samsun’un Salıpazarı ilçesi son yılların en zor kışını yaşıyor. İlçede kar kalınlığı iki metreyi geçti. KAR AKLINLIĞI 2 METREYİ GEÇTİ Salıpazarı İlçesinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. İlçenin yüksek kesimlerimde dört dündür devam eden kar yağışı nedeni ile ulaşımda sıkıntılar yaşanırken kar kalınlığı da iki metreyi geçti. DONDURUCU SOĞUĞA RAĞMEN Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Yüksek kesimlerde dondurucu soğuğa rağmen, kapalı mahalle yollarını açmak için gece gündüz çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi. SON YILLARIN EN ZOR VE EN ÇETİN KIŞI Salıpazarı ilçemiz son yılların en zor ve en çetin kışını yaşıyor diyen Başkan Akgül, “İmkânlarımız kısıtlı. Buna rağmen vatandaşlarımızı mağdur etmemek için Büyükşehir Belediyemizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Arkadaşlarımız sahada büyük fedakârlıklarla çalışıyorlar. Kar kalınlığının iki metreyi geçtiği bölgelerimiz var. Önceliğimiz kapalı yollarımızı açmak ve acil olan hastalarımıza ulaşmak. Çok şükür şimdiye kadar herhangi bir olumsuzluk yaşamadık ”dedi. Yetkililer kar yağışının önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyleyerek, vatandaşların dikkatli olmalarını istedi. SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.