doğa yataks duru
5s izosam bilgi

Başkan Demir’e Bürokrat Tepkisi’ ‘Samsun Sahipsiz Mi?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Demir’e Bürokrat Tepkisi’ ‘Samsun Sahipsiz Mi? Samsunlular, Büyükşehir Belediyesi, SASKi ve SAMULAŞ’a şehir dışından bürokrat atanmasına “Samsun sahipsiz mi?” diye, tepki gösterdi

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan Samsunlular, Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve SAMULAŞ’a, farklı şehirlerden yapılan bürokrat atamalarını Samsunluya haksızlık olarak değerlendirerek, bunun yanlışlığını dile getirdi.

HUSEYIN UYSAL Foto Galeri

SEFİLLERİ OYNUYOR
HÜSEYİN UYSAL: Bürokratlar Samsun’dan seçilmiyor. Çünkü Samsun’a yetim gözüyle bakılıyor. Ne bürokratlar ne de Ankara’da ki vekiller Samsun’u düşünmüyor. Samsun eskiden beri sefilleri oynuyor. Oysa bu şehre sahip çıkmamız lazım.

ABDULSELAM SEZER Foto Galeri

BIRAKSALAR NELER OLACAK
Abdülselam SEZER: Samsun’da ki bürokratlarımızı çalıştırmak yerine kendi isteklerine göre hareket etmek istiyorlar. Bıraksalar belki de bizim bürokratlarımız neler yapacak? Samsun’un sahipsiz olmaması ve bu kadar bırakılmaması lazım. Türkiye’de siyaset böyle bir şey. Siyaset yapıldığı zaman herkes kendi ağzından çıkanı değil de tek bir kişinin ağzından çıkanı konuşmak istiyor.

VEHBI BODUR Foto Galeri

SEÇİMDE KARAR VERİLECEK
VEHBİ BODUR: Taraf tutuluyor. Başkan Demir, kendi milletinin tarafını tutuyor. Böyle bir ayrım olmaması lazım. Seçim olacak, seçim de herkes doğru olan kararı verecek. Samsun’da doğdum büyüdüm. Samsun maalesef eskisi gibi değil.

NECATI KILIC Foto Galeri

DEMİR, BİR ŞEY YAPMADI
Necati KILIÇ: Mustafa Demir Belediye Başkanlığı’na geldiğinden beri Samsun için hiç bir şey yapmadı. Vurgun bize yapılıyor.

ERSAN KOCAMAN Foto Galeri

NEDEN BAŞKA BİR ŞEHİR?

ERSAN KOCAMAN: Samsun’da bürokrat yok mu? Neden başka şehirden bürokrat geliyor. Bizimkiler Samsun’u daha iyi bilir. Onların bürokratları kendi memleketlerinde, bizim bürokratlarımızda burada çalışsın. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den özellikle rica ediyorum. Yardımcı olmasını bekliyorum.

MEHMET DEVECI Foto Galeri

SAMSUN’A NE YAPILDI?

MEHMET DEVECİ: Trabzon’la bir alıp veremediğimiz yok. Trabzon neyse Samsun’da odur. Herkes kendine çalışıyor. Trabzon eskiden şehirdi şimdi büyükşehir oldu. Samsun’a ne yapıldı? Oraya buradan gidiyor o zaman. Çünkü buradan para kazanan oraya gidiyor.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir