doğa yataks duru
5s arslan bilgi

Başkan Cemil Deveci’den Atakumlulara Mesaj: ‘Elim Her Zaman Omzunuzda’

deveci-1805
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Cemil Deveci’den Atakumlulara Mesaj: ‘Elim Her Zaman Omzunuzda’ Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, vatandaşın huzur ve refahı adına her zaman Atakumluların hizmetinde olduklarını söyledi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, tam kapanma sürecinde ihtiyaç duyulduğu takdirde vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Çok şükür sorunları çözebilecek gücümüz var. Atakumluların hizmetinde olmaya devam ediyoruz” dedi.

deveci rop 1 Ana Manşet

HİZMET HIZ KESMEDİ

Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan ve tam kapanma sürecini değerlendiren Başkan Deveci, “Kapanma döneminde evde bakım hizmetleri başlatmıştık hemen, yürürlüğe soktuk. İhtiyaç duyan ailelerin evine giderek, arkadaşlarımız çalışmalarını yürüttüler. Yemek ihtiyaçlarını karşıladık. Gıda bankasından alışveriş yapanları getirip götürdük. Aşı olmayan Hastaneye yine götürdük. Aşı olmak isteyenleri, hastaneye getirdik. Benim elim her zaman Atakumluların omzunda” diye konuştu.

deveci rop 6 scaled Ana Manşet

ÇÖZECEK GÜCÜMÜZ VAR

Her zaman vatandaşın yanında olduklarını kaydeden Başkan Deveci, “Onların her türlü sorununu takip ediyorum. Gücümüz, yettiği her şeye ulaşmaya çalışıyorum. Çok şükür sorunları çözebilecek gücümüz var. Atakumluların sorunlarını çözmeye yanlarında olmaya çalışıyorum. Atakum Belediyesi’nin iletişim hatlarını, nasıl ulaşabileceklerini biliyorlar. Benim, telefonum 24 saat açık. Atakumluların hizmetinde olmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

deveci rop 3 scaled Ana Manşet

KİŞİSEL TEDBİR ÇAĞRISI

Pandemi süreci ile ilgili çağrıda bulunan Başkan Deveci, şunları söyledi: “Atakum çok güzel bir kent. Turizm kenti. Sadece Atakumlular değil, Samsun’un her yerinden buraya geliyorlar. O nedenle pandemi bitmedi. Kendimizi koruma sürecimiz devam ediyor. Kişisel koruma tedbirlerinden vazgeçmememiz gerekiyor. Kovid-19 geçirsek, aşı olsak bile, koruma tedbirlerine uymalıyız. Tedbirleri alarak hem kendimizi, hem de çevremizi korumalıyız.”

Emre ÖNCEL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir