doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan bilgi

Başkan Aksu Açıkladı: ‘Bakan Soylu İle Görüştüm Samsunspor’un Yanındayız’

bakan-soylu-ersan-aksu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Aksu Açıkladı: ‘Bakan Soylu İle Görüştüm Samsunspor’un Yanındayız’ AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu Adana ve Giresun’daki futbol müsabakalarında ortaya çıkan görüntülerle ilgili İçişleri Bakanı Soylu ile görüştüğünü Samsunspor’un yanında olduklarını belirterek, “Bakanımız, bundan sonra böylesi bir görüntünün ortaya çıkması durumunda ilgili valiler hakkında dahi soruşturma açılacağını da özellikle vurgulamıştır” dedi.

TÜM DETAYLAR KONUŞULDU
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile TFF 1. Lig’de bazı stadyumlarda dün ortaya çıkan ve haksız rekabet algısı oluşturduğu belirtilen görüntülerle ilgili görüştüğünü dile getiren AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu konunun tüm detaylarını ele aldığını söyledi.

BİR DAHA OLURSA SORUŞTURMA AÇILACAK
Başkan Aksu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Adana ve Giresun’daki görüntülere anında müdahale edildiği, daha başlar başlamaz maç sırasında tribünlerin büyük ölçüde uygun hale getirildiği, sorumlular hakkında işlem yapıldığı bilgisini paylaşan sayın bakanımız, bundan sonra böylesi bir görüntünün ortaya çıkması durumunda ilgili valiler hakkında dahi soruşturma açılacağını da özellikle vurgulamıştır. AK Parti Samsun kadroları olarak bugüne kadar şehrimizi ilgilendiren her konunun takipçisi olduk. Samsunspor’umuzla ilgili hususların da yakından takipçisi olduğumuzu ve olacağımızı da çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere tüm kulüplerin yetkililerini de sorumlu davranmaya davet ediyorum. Bu şehrin siyasileri olarak daima kulübümüzün yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile son haftaya girilirken takımımıza bir kez daha başarılar diliyorum ve diyorum ki: Son ana kadar mücadeleye devam.”

Samsun spor haberleri ve samsun haber içeriklerimize sitemizin ana sayfası üzerin kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 3 ay önce

    Fıkralarla türkiye

  2. 3 ay önce

    Şaka mı bu, Adana ve Giresunda daha maç yok ki.