Ziraat Bankası, Bankkart müşterilerini sevindirecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, belirli alışverişlerde kullanılabilecek 1000 TL değerinde bir bonus kazanma imkanı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak için Bankkart ile yapılacak seçili işlemleri takip etmek gerekiyor. Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor.

Müşteriler, 2500 TL'den 4999 TL'ye kadar olan harcamalar için 250 TL, 5000 TL ve üzeri harcamalar için ise 500 TL hediye kazanma imkanına sahip olacaklar. Bu kampanya ile toplamda 1000 TL'ye varan hediyeler kazanabilirsiniz.

KAMPANYANIN SÜRESİ VE KATILIM KOŞULLARI

1 Mayıs - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak bu özel kampanya ile Bankkart müşterileri birbirinden güzel avantajlar kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Bankkart müşterileri, Bankkart Mobil uygulaması veya bankkart.com.tr internet sitesi üzerinden kolayca kayıt yaptırabilirler. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişten önce kaydınızı tamamlamanız gerekiyor.

Ziraat Bankası, Bankkart müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında kazanılan ödül miktarı, müşterilerin Bankkart hesaplarına anında aktarılacak.

Dünyanın en tehlikeli yiyeceği belli oldu! Her bir lokması zehir saçıyor Dünyanın en tehlikeli yiyeceği belli oldu! Her bir lokması zehir saçıyor

Kazanılan ödül, sadece Bankkart'ın anlaşmalı olduğu işyerlerinde geçerli olacak. Müşteriler, alışverişlerini Bankkart Liraları kullanarak gerçekleştirebilecek.

Bu promosyon kapsamında, nakit para çekme, ön ödeme, geri ödeme, iptal işlemleri, karta nakit yükleme ve Bankkart Lira kullanımı gibi işlemler kampanya dışında tutulmuştur. Ayrıca, bu kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez ve tek başına geçerlidir.

kamusonhaber

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak