Bakan Selçuk Duyurdu! “Haziran’da Başlıyoruz”

Bakan Selçuk Duyurdu! Haziran'da Başlıyoruz
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Selçuk Duyurdu! “Haziran’da Başlıyoruz” Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaptığı açıklamada; eğitimde telafi sürecine girileceğini duyurdu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından “Eğitimde telafi uygulamasına hazırız. Büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle; akademik, sosyal duygusal ve fiziksel alanda olumsuz etkileri ortadan kaldıracağız. Haziran ayı itibarıyla başlayacağımız çalışmalar 2021-2022 eğitim yılını da kapsayacak” mesajını paylaştı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimde telafi uygulamasına hazır olduklarını, büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle olumsuz etkileri ortadan kaldıracaklarını bildirdi.

Selçuk, sosyal medya hesabından “eğitimde telafi başlıyor” etiketiyle yaptığı paylaşımda, “Eğitimde telafi uygulamasına hazırız. Büyük ve kapsamlı bir telafi süreciyle akademik, sosyal duygusal ve fiziksel alanda olumsuz etkileri ortadan kaldıracağız. Haziran ayı itibarıyla başlayacağımız çalışmalar 2021-2022 eğitim yılını da kapsayacak.” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir